Dołącz do nas facebook

Gdy postanowiliśmy rozpocząć budowę własnego domu od początku wiedzieliśmy, że powierzymy to firmie My House Artura Staniszewskiego. Artur bardzo aktywnie uczestniczył w pracach od etapu projektowania do zakończenia budowy. W każdym momencie mogliśmy liczyć na jego pomoc, nie tylko w zakresie technicznym ale również w doborze materiałów pod względem estetycznym. Sprawna praca ekip oraz dotrzymywanie terminów ukończenia poszczególnych prac sprawiły, że po roku i trzech miesiącach mogliśmy się przeprowadzić do własnego domu. Cierpliwość, wyrozumiałość i profesjonalizm to atuty P. Artura. Wszystkim polecamy Firmę My House.

Beata i Krzysztof Mucha, Białołęka Grudzień 2014


Podjąłeś decyzję o budowie domu ? Zrób to z firmą Pana Artura Staniszewskiego My-House. Tak najkrócej możemy zaopiniować zaznaczając, że powiązań rodzinnych nie mamy. Dom o pow.ok.260 m2 był gotowy do zamieszkania po 15 miesiącach od rozpoczęcia prac. Wszelkie terminy zawarte w harmonogramie zostały dotrzymane. Poszczególne etapy prac były rozliczane zgodnie z umową a jakiekolwiek przekroczenia finansowe były wcześniej uzgadniane. Jednocześnie mieliśmy jako inwestorzy swobodę w podejmowaniu decyzji odnośnie zatrudnienianaszych fachowców oddzielnie rozliczając się z nimi. Niczego nam nie narzucano i zawsze gdy uważaliśmy to za konieczne Pan Artur miał dla nas czas I służył fachową radą. Problemy które występowały były rozwiązywane od ręki i nigdy nie zostaliśmy sami z tematem. Zawsze grzeczny,cierpliwy i wyrozumiały dla inwestora – to dopełnienie wizerunku Firmy My-House, którą możemy z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu. Panie Arturze – dziękujemy!

Grażyna i Bogdan, Głosków Październik 2014


Firmę Dombud poleciła mi koleżanka, która właśnie kończyła budowę domu. Jej mąż – architekt – twierdził, że panowie pracują solidnie i on nie ma do nich zastrzeżeń. Szukałam przedsiębiorcy, który wybuduje dom dokonując samodzielnie zakupu materiałów i zagwarantuje jednocześnie dobry poziom wykonawstwa całości. Nie miałam ani czasu ani ochoty, by szukać kolejnych ekip do realizacji poszczególnych etapów i kupować dla nich materiały. Są to w gruncie rzeczy oszczędności pozorne, bo ja jako nie-fachowiec nabiegam się po hurtowniach, nie uniknę ryzyka zakupu materiałów wątpliwej jakości i – nawet jeśli kupię uzgodnioną ilość – to i tak w końcu okaże się, że trzeba ganiać po jeszcze jeden worek cementu czy paletę cegieł.

Znam to z obserwacji kolegów, którzy właśnie budują lub już wybudowali domy, a w tym czasie ryzykowali utratę pracy, rozwód i zawał. Projekt domu dałam wcześniej do skosztorysowania dwóm innym firmom. Z najtańszej (pana Z.) zrezygnowałam po wizycie na budowie w towarzystwie inspektora budowlanego, który znalazł kilka istotnych błędów i niedoróbek. Podpisałam z Dombudem umowę z załącznikiem precyzującym ile płacę za wykonanie danego etapu prac. Pracujemy więc zgodnie z zapisami umowy i rozliczamy się również bez niespodzianek. W ubiegłym roku skończyliśmy stan surowy i położyliśmy dach. Niedługo ruszy drugi etap prac. Czy jestem zadowolona z naszej współpracy? Tak. Nawet do tego stopnia, że poleciłam już firmę innym osobom szukającym wykonawcy. Dlaczego? Bo zaimponowała mi fachowość i życzliwość wykonawców. To naprawdę bardzo ważne cechy. Bo przecież „inwestor”, taki jak ja, który dotychczas postawił może ze dwa szałasy i parę zamków z piasku, nagle staje wobec potwornego stresu: ściska w łapkach oszczędności całego życia i wkracza z nimi w mroczny bór pod nazwą BUDOWA. A w tym lesie straszy. I to jak! Za każdym krzakiem czają się widma opieszałych i niekompetentnych urzędników, naciągaczy, budowlanych przekrętów, niedoróbek i wad ukrytych, które spowodują, że po przeprowadzce własny dach zawali ci się na głowę.

Jeśli w takiej sytuacji spotkasz kogoś, kto zna drogę i komu możesz zaufać, to naprawdę nieźle. W Dombudzie współpracuję z ludźmi, którzy dbają o mój interes, podpowiadając różne rozwiązania. Mam poczucie, że mogę ich o wszystko zapytać i nie potraktują mnie jak matołka. Ponieważ korzystam z projektu gotowego, taka stała dyskusja jest wręcz konieczna. Cieszę się wiec, ze mam fachowych i życzliwych doradców. Oni nie tylko mają dobre przygotowanie teoretyczne i sporą praktykę, ale jeszcze traktują swój zawód jak hobby i są na bieżąco z różnymi nowinkami budowlanymi. Oczywiście po drodze trafiają się kłopoty i problemy ale nie doszło miedzy nami do konfrontacji – firma zachowuje się odpowiedzialnie, wiec płynnie omijamy napotkane rafy.

Na jesieni wprowadzimy się do naszego domu i urządzimy wielkie przyjęcie powitalne dla przyjaciół. I jednego jestem pewna – tematem naszych rozmów nie będą barwne opowieści o gehennie, którą przeszliśmy, żeby móc tu zamieszkać. Po prostu… wybudowaliśmy dom.

Iwona Tessarowicz, 22.12.2004 Podkowa Leśna


Dwa lata temu przeszedłem trudny proces wznoszenia własnego domu. O wyborze firmy zadecydowała opinia Pani Inspektor Nadzoru (sam jestem dyletantem w budownictwie), która była pod dużym wrażeniem sumienności i organizacji pracy na kilku budowach, które miałem okazję zwiedzić przed ostatecznym wyborem. Co było później: jak to na budowie niektóre etapy przebiegały gładko, inne trochę trudniej. Z efektu finalnego jestem zadowolony i z czystym sumieniem mogę napisać, że gdybym miał wybierać ponownie, to wybrałbym Firmę Pana Artura Staniszewskiego. Dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na zajmowanie się budową takie rozwiązanie wydaje się być optymalne. Z wyrazami szacunku


Jarosław Sikora, 15.12.2006 Blizne Łaszczyńskiego


Jako inwestor i właściciel domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem oraz przyległego garażu dwustanowiskowego przy ul. Calineczki 30 w Warszawie – Białołęka, mam przyjemność poinformować, że Firma Pana Artura Staniszewskiego była dostawcą materiałów oraz wykonawcą prac do tzw. Stanu deweloperskiego dla wyżej wymienionego obiektu. Umowa zrealizowana była w okresie od kwietnia 2006 do kwietnia 2007 zgodnie z założeniami i terminem. Współpracę z firmą oceniam bardzo pozytywnie, zwłaszcza jeśli chodzi o rzeczowe i profesjonalne wykonanie projektu z uwzględnieniem życzeń inwestora i projektanta.

Spełnienie oczekiwań w wymienionym zakresie pozwoliło osiągnąć wysoki zamierzony efekt estetyczny oraz funkcjonalny. Dostawy i prace budowlane przebiegały w sposób planowy i dobrze zorganizowany. Miło mi jest polecić Firmę, jako rzetelnego Partnera, a sposób zarządzania przez Właściciela Pana Artura Staniszewskiego godnym naśladowania.

Warszawa 15.09.2006, Jacek i Zuzanna Piech, Warszawa Białołęka


Spotkanie z firmą pana Artura poprzedziło długie samodzielne szukanie wykonawcy budowy naszego domu. Niestety przy braku rąk do pracy i wolnych terminów u fachowców planowany czas budowy rozłożyłby się na kilka lat. My czasu tyle nie mieliśmy. W internecie namierzyliśmy kilka firm realizujących kompleksowo budowy domów jednorodzinnych. Odwiedziliśmy kilka placów budowy. Spotkaliśmy się z różnymi wykonawcami i zdecydowanie najbardziej profesjonalne podejście do tematu budowy naszego domu reprezentował pan Robert Skulimowski.

Umowę podpisaliśmy tak jak w takich ważnych sprawach z drżeniem rąk, ale czas pokazał, że warto było. Dom powstał w planowanym terminie. W trakcie realizacji wszystko wykonywane było w zgodzie z harmonogramem, kontakt z podwykonawcami umożliwiał właściwą kontrolę prac, dużą otwartość na wszelkie zmiany i modyfikacje. Ze strony p. Artura Staniszewskiego nadzór nad inwestycją i pomoc w różnych aspektach budowy była nad wyraz profesjonalna. Dla nas osobiście ważna była możliwość stałego kontaktu z firmą, kierownikiem budowy, wykonawcami.

Reagowanie na zgłaszane uwagi były natychmiastowe. W sytuacjach spornych i trudnych spotkaliśmy się z dążeniem do jak najlepszego rozwiązywania problemu i w takich pojedynczych przypadkach zawsze przychylano się do naszych sugestii. Zakres wsparcia inwestycji i potencjał w aspekcie doradztwa, projektowania, zaplecza wykonawczego i materiałowego umożliwiło nam zbudowanie domu „od dzikiej działki do ogrodu”.Budowa prowadzona była czysto i po zakończeniu prac dodatkowo sprzątnięta. Bez wątpienia ponowilibyśmy ten wybór następnym razem.

Teresa i Eryk Witkowscy – Józefów


Długo zastanawialiśmy się, jakiej firmie powierzyć budowę naszego domu. Nikt nie był w stanie polecić nam firmy, która zapewniłaby jego bezstresową budowę. Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach i rozmowach z kilkoma (a początkowo nawet kilkunastoma) firmami zdecydowaliśmy się na firmę Pana Artura Staniszewskiego. Rozmowy z przedstawicielami firmy Panem Arturem Staniszewskim i Panem Robertem przekonały nas, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Firmie zleciliśmy wykonanie stanu surowego wraz z dachem i ociepleniem elewacji. Od początku budowy wszystko wykonywane było zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i harmonogramem (w zasadzie wszystkie prace wykonywane były przed terminem). Z racji obowiązków zawodowych nie mogliśmy nadzorować codziennie prac. Budowę odwiedzaliśmy w zasadzie tylko w soboty i niedziele. Firma utrzymywała z nami stały kontakt telefoniczny informując nas na bieżąco o postępach na budowie i uzgadniając szczegóły wykonawcze. Wszystkie ekipy pracujące na budowie zachowywały się w sposób nie powodujący konfliktów z sąsiadami. Nie mieliśmy żadnych większych zastrzeżeń, co do jakości robót. Nie było sytuacji wymagających naszych interwencji związanych z sytuacją na budowie.
Podsumowując, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę.

Iwona i Jacek Machoń, Międzylesie


Witam 
 Po zakończeniu budowy domu w Świdrze przy ul. Hajduczka 25, pragniemy podzielić się informacjami o przebiegu budowy.
 Na budowę domu do stanu deweloperskiego zawarliśmy umowę z firmą Pana Artura.
 Początkowe wahania związane były z wyższymi kosztami niż budowa systemem gospodarczym.
 Wątpliwości minęły, gdy samodzielnie przeprowadzaliśmy t.zw. wykończeniówkę. Wtedy przekonaliśmy się jak dużą pracę organizacyjną wykonała za nas firma budująca.
 Budowany przez nas dom jednorodzinny ma
130 m2 na działce o pow. 360 m2 i musiał być posadowiony na granicy. Trzeba przyznać, że problemy z tym związane zostały pokonane.
 Jeśli chodzi o cały proces budowlany przebiegał on zgodnie z zawartą umową. Brygady wykonujące poszczególne prace były profesjonalne, materiały dobrej jakości. W przypadku wątpliwości były niezwłocznie załatwiane po telefonie do firmy.

 Trzeba podkreślić zaangażowanie kierownika budowy P. Władysława Szewczyka, który był nie tylko na każde wezwanie ale służył również doradztwem przy ewentualnych zmianach adaptacyjnych dostosowanych do naszych potrzeb.
Nie było konieczne dodatkowe zatrudnianie inspektora nadzoru budowlanego.
 Podsumowując doradzamy budowę z solidną firmą Pana Artura Staniszewskiego. Dodajmy, że budowę rozpoczęto 1.09.2009 r. i mimo wyjątkowo złych warunków atmosferycznych (zima, wiosna) na dzień 1.09.2010 dom jest do wprowadzenia.
 Chętnie odpowiemy na pytania.
 Warszawa, dnia 30.08.2010 r.


Warszawa 30.08.2010, Daniela i Krzysztof Goliszewscy – Otwock


Panie Arturze. Dziękuje za realizację budowy domu jednorodzinnego w stanie surowym w miejscowości Nieporęt.
Rozpoczynając budowę domu każdy z nas ma wiele pytań i wątpliwości, które rodzą mnóstwo obaw.
Budując dom z firmą Pana Artura Staniszewskiego, żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a klient zawsze będzie mógł liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie budowy.
Niezastąpionym okazał się kierownik budowy pan Władysław Szewczyk, zawsze dyspozycyjny, służący radą, ale też otwarty na wszelkie propozycje ze strony inwestora.
Ekipy, które pracowały pod jego nadzorem to również niezawodni fachowcy. Kolejne ekipy płynnie się zmieniały, nie było mowy o jakimkolwiek przestoju a teren budowy i zaplecze, były zawsze uporządkowane.
Kierownictwo firmy oraz pracowników cechuję jedno – profesjonalizm połączony z pasją, warto to docenić, bo niezwykle rzadko się z tym spotykamy.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Państwu firmę Pana Artura Staniszewskiego, naprawdę warto!

Dziękuje za współpracę,


Nieporęt 12.01.2011 Henryka Chodun


Kiedy jesienią 2011 roku otrzymaliśmy pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego w Otwocku Wielkim, natychmiast rozpoczęliśmy poszukiwania firmy mogącej zająć się kompleksowo budową. Otrzymaliśmy wiele ofert, w tym jedną z firmy Pana Artura Staniszewskiego. Ze względu na profesjonalizm w podejściu do Klienta, rzetelność, oraz dobrą opinię jaką posiada na rynku (zarówno u poddostawców jak i klientów) wybraliśmy Firmę Pana Artura. Przy wyborze nie mieliśmy dylematu. Pierwsze prace rozpoczęły się w tydzień po podpisaniu umowy. Kształt naszej działki oraz bliskość innych zabudowań, wymusiły na naszym projekcie zmiany konstrukcyjne budynku, które zostały w błyskawiczny sposób przez Firmę wprowadzone w życie. Budynek z pokryciem dachowym stał już po 3 miesiącach – należy zauważyć, że były to miesiące zimowe: połowa listopada, grudzień, styczeń i luty.

Plac budowy, oraz same prace zostały wykonane bardzo profesjonalnie. Widać, że pracownicy pod kierownictwem Pana Roberta Paszkiewicza (Kierownika Budowy), wiedzieli co mają robić i nie było mowy o żadnych przestojach. Polecamy. Dziękujemy za wybudowanie naszego domu. 


Warszawa, dnia 21.03.2012 Ewa i Cezary Walczak


Będąc posiadaczami działki w Babicach Starych, postanowiliśmy wybudować dom. Na jesieni 2009 roku kupiliśmy projekt domu i zaczęliśmy rozglądać się za wykonawcą. Zrezygnowaliśmy z systemu gospodarczego, albowiem uznaliśmy, ze nie stać nas czasowo na załatwianie formalności w celu uzyskania pozwolenia na budowę, poszukiwanie ekip budowlanych, zajmowanie się zakupem materiałów budowlanych itp. Skontaktowaliśmy się z kilkoma firmami deweloperskimi i wybór padł na firmę Pana Artura Staniszewskiego.

Wybraliśmy tą firmę ponieważ podjęła się załatwić:
a) architekta, który naniósł zmiany w projekcie domu zgodnie z naszymi wymaganiami,
b) wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę i samo pozwolenie,
c) geodetę
d) materiały budowlane, WC, kontenery śmieciowe,
e) kierownika budowy

Po podpisaniu umowy w/w prace zostały wykonane w ciągu kilku miesięcy, co nam zaoszczędziło nerwów i czasu. Dom w stanie surowym zamkniętym został wybudowany w ciągu kilku miesięcy. Należy zaznaczyć, że wszystkie sprawy związane z ekipami i materiałami były prowadzone przez pracowników firmy. W czasie budowy mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie zarówno właściciela firmy Artura Staniszewskiego, jak i kierownika budowy W. Szewczyka.

Jak to w czasie budowy były drobne uchybienia, które szybko zostawały poprawione. Liczę, że stan deweloperski wykonany będzie równie profesjonalnie i szybko. Podsumowując, polecamy firmę Pana Staniszewskiego osobom, które chcą mieć wybudowany dom szybko i profesjonalnie.

Warszawa, dn. 10.05.2012, Ewa i Dariusz Pawełek


Zanim zdecydowaliśmy się na budowę naszego domu z MH przejrzeliśmy wiele ofert firm budowlanych. Dla nas bardzo ważne było, aby firma wzięła na siebie wszystkie kwestie związane z budową począwszy od załatwienia pozwolenia na budowę. Niestety nie dysponujemy dużą ilością wolnego czasu i dlatego z chęcią skorzystaliśmy z takiej możliwości i oszczędziliśmy czas na wizytach w urzędach. Sama budowa także nie wymagała od nas wielkiego zaangażowania. Wszystko przebiegało sprawnie. Widać było, że ludzie tam pracujący dobrze wiedzą co do nich należy i znają się na swojej pracy. Jedna ekipa kończyła swój zakres, inna zaraz zaczynała swój. Nie było żadnych postojów. Dzięki temu szybko udało się postawić stan surowy. Potem zdecydowaliśmy się jeszcze na prace deweloperskie z MH chociaż wstępnie umowa dotyczyła tylko stanu surowego.

Legionowo, 2013, Anna i Mirosław Karski


Ja swój kontakt z MyHouse Pana Artura rozpocząłem od wyboru projektu. Ten, który wybraliśmy z żoną z katalogu wymagał nieco zmian w związku z umiejscowieniem działki i trudnym podłożem. Te zmiany zrobił konstruktor współpracujący z firmą. Wziął pod uwagę nasze sugestie. W rozmowach uczestniczył także wykonawca. Chodziło o to, aby jak najlepiej zaadaptować ten projekt do naszych warunków. W naszym przypadku nie było to typowe zrobienie fundamentów ale wykonanie domu na „studniach”. Mimo bardzo skomplikowanych rozwiązań technicznych budowa zakończyła się pełnym sukcesem. Chciałbym bardzo podziękować Panu Arturowi gdyż bez jego firmy nie wyobrażam sobie prawidłowego wykonania mojego wymarzonego domu. Z pomocą MyHouse zbudowaliśmy także budynek gospodarczy i ogrodziliśmy całą działkę.

Wólka Radziwiłowska, 2013, Dawid Szymborski


W 2014 r. rozpocząłem budowę domu jednorodzinnego. Znajomi polecili mi firmę z W-wy Pana Artura Staniszewskiego. Podpisałem umowę i na wiosnę rozpoczęły się prace. Firma zapewniała materiały, transport. O to już więc nie musiałem się martwić. Każdego dnia widać było postęp w pracach. W każdej chwili mogłem zadzwonić do wykonawcy i porozmawiać na temat budowy. Wszystko wyjaśnialiśmy sobie na bieżąco na budowie lub telefonicznie. Prace (stan surowy) zostały już zakończone a na dalszy ciąg robót umówiliśmy się na wiosnę przyszłego roku.

Gołków, 15.08.2014, Bohdan Ickiewicz


 

Zdecydowanie polecam współpracę z panem Arturem Staniszewskim przy budowie domu. Od etapu projektowego, wprowadzania poprawek w projekcie pan Artur służył radą i dzielił się swoim doświadczeniem jednocześnie nigdy niczego nie narzucając i szanując, że finalnie to my będziemy w tym domu mieszkać. Prace budowlane realizowane były sprawnie, a w przypadku pojawiających się problemów pan Artur był zawsze dostępny i wspólnie szukaliśmy najbardziej optymalnego rozwiązania. Ekipa budowlana nie sprawiała żadnych problemów, kulturalni i spokojni panowie, którzy starali się nie sprawiać problemów sąsiadom, utrzymywali plac budowy we względnym porządku i czasem też coś podpowiadali ze swojego doświadczenia jak warto coś zmienić już w trakcie budowy.

Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, szczególnie z dostępności pana Artura oraz cierpliwości i elastyczności we wprowadzaniu wszelkich zmian i poprawek. Taka postawa wykonawcy to chyba jeden z elementów, dzięki którym można przejść przez budowę własnego domu względnie „bezboleśnie”.

Marta Remiszewska, Lesznowola Sierpień 2019.