Dołącz do nas facebook

Zgodnie z aktualnym polskim prawem budowlanym bez odpowiednich pozwoleń na budowę, nie wolno rozpoczynać żadnych prac budowlanych. Aby uzyskać pozwolenia należy zgromadzić różne dokumenty takie jak na przykład:

  • cztery kopie projektu budowlanego,
  • decyzję o warunkach zabudowy (pod warunkiem, że była wymagana),
  • oświadczenie o posiadaniu tytułu prawnego do danej działki (np. akta własności, umowę dzierżawy itp.),
  • opinie, uzgodnienia, pozwolenia wymagane poszczególnymi przepisami prawa, zależne od rodzaju, specyfiki, czy konkretnego miejsca.

Zawiłe przepisy budowlane to nie problem

Inne dokumenty będą potrzebne, jeśli chcemy budować dom w terenie objętym ochroną przyrody, inne dokumenty w przypadku ochrony konserwatorskiej, a jeszcze inne w przypadku sanepidu. Nie należy też zapominać o zawiłych przepisach przeciwpożarowych. Urząd w przypadku braku błędów może wyznaczyć termin w trakcie, którego osoba podejmując się budowy ma obowiązek usunąć wskazane nieprawidłowości.

projekt domu pod klucz

projekt domu pod klucz

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności

Korzystając z naszych usług, nie musisz się przejmować. Zajmiemy się całym procesem – nawet, jeśli wiązałoby się to z wieloma wizytami w urzędzie gminy. W dodatku zrobimy to dla Państwa nie po pobierając żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu. Natomiast po zakończeniu budowy również pomożemy w oddaniu budynku do użytkowania. Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych to nasza specjalność!