Dołącz do nas facebook

 

Moda na ekologię dotarła również do budownictwa! Jeśli marzycie Państwo o życiu w zgodzie ze środowiskiem, to znajdująca się w ofercie naszej firmy budowa domu energooszczędnego na terenie i w okolicach Warszawy jest dla Państwa idealną propozycją. Choć każda inwestycja różni się od siebie metrażem, rodzajem wykorzystanych materiałów czy też elementami wykończenia, to łączy je niesamowicie niskie zapotrzebowanie na energię zużywaną do ogrzania budynku, nawet w okresie jesienno-zimowym. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!

my-house warszawa

Firma MyHouse to działające od 1995 roku przedsiębiorstwo, którego specjalizacją jest budowa domów energooszczędnych i jednorodzinnych. W trakcie naszej ponad dwudziestoletniej obecności na rynku, udało nam się zrealizować setki inwestycji, które po dzień dzisiejszy służą rodzinom ze stolicy. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego też w trakcie przygotowywania oferty i projektu bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa sugestie i indywidualne preferencje. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!


 

my-house warszawa

Dom energooszczędny w dobrej cenie

Choć proponowana budowa domu energooszczędnego w Warszawie może wydawać się inwestycją, która znacząco naruszy Państwa budżet, to w rzeczywistości kosztuje jedynie kilka procent więcej, niż ma to miejsce w przypadku jego tradycyjnego odpowiednika. Jednak oszczędność pieniędzy, którą gwarantują oferowane projekty, jest naprawdę imponująca. Na przestrzeni lat uda się Państwu uniknąć wysokich opłat za energię cieplną, które szczególnie mogą wzrastać w okresie zimowym. Nasze domy cechują się komfortem użytkowania oraz funkcjonalnością.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów, firma MyHouse dokłada wszelkich starań, aby budowa domów energooszczędnych na terenie Warszawy przebiegała sprawnie i przy jak największej oszczędności Państwa pieniędzy. Oczywiście gwarantujemy, że w żaden sposób nie odbija się to na jakości materiałów, a efekt końcowy zachwyci wszystkich domowników. U nas możecie Państwo zdecydować czy chcecie odebrać inwestycję w stanie surowym, czy też wykończoną i gotową do zamieszkania.


 

Myślisz o budowie domu energooszczędnego? Skontaktuj się z nami!

Choć budowa domu energooszczędnego na terenie i w okolicach Warszawy może stanowić pewne wyzwanie, to na szczęście trafiliście Państwo na firmę, która profesjonalnie się tym zajmuje. W naszej codziennej pracy kierujemy się dobrem i potrzebami naszych klientów, a wszelkie powierzone nam zadania realizujemy rzetelnie i terminowo. W naszym zespole znajdują się doświadczeni specjaliści, którzy czuwają, aby Państwa inwestycja przebiegała bez opóźnień.

my-house warszawa

Budowa domów energooszczędnych w Warszawie to zadanie, do którego firma MyHouse podchodzi z największą starannością, wiedzą i doświadczeniem. Dzięki współpracy z najlepszymi i wiodącymi dostawcami, zapewniamy Państwu materiały najwyższej jakości. Ponadto posiadamy wiele kontaktów biznesowych w branży, które umożliwiają nam zagwarantowanie Państwu profesjonalnych i zaufanych ekip budowlanych, zajmujących się między innymi wykończeniem budynku czy założeniem instalacji. Jeżeli Warszawa jest miastem, w którym szukacie rzetelnych profesjonalistów, trafiliście pod dobry adres! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!