Dołącz do nas facebook

Firma budowlana, która stworzy wyjątkowe miejsce na ziemi – Pruszków

Szukają Państwo swojego miejsca na ziemi? To możliwe z My-House, ponieważ jako firma budowlana działająca m.in. na terenie Pruszkowa zajmujemy się budową domów. Przykładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania inwestorów, świadcząc kompleksowe usługi. Pomagamy nie tylko przy wyborze odpowiedniego projektu, który może stworzyć współpracujący z nami architekt, ale towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie. Niezależnie od tego czy chodzi o budowę domu pod klucz, czy wykończenie wnętrz, służymy pomocą.


Wieloletnie doświadczenie w branży naszej firmy budowlanej pozwala nam na oferowanie szerokiego zakresu usług. Chodzi m.in. o:

  • stworzenie projektu lub pomoc w jego doborze (od zewnętrznych firm),
  • skompletowanie dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę,
  • budowę domu w stanie surowym,
  • prace deweloperskie,
  • prace wykończeniowe.
Budowa domu z firmą MyHouse.

Dom pod klucz, czyli gotowy do wprowadzenia – Pruszków

Budowa domów pod klucz to obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie. Inwestorzy nie muszą się czymkolwiek przejmować, ponieważ my zajmujemy się wszystkim. Po zakończeniu prac nieruchomość jest gotowa do zamieszkania. Oczywiście na każdym z etapów mamy stały kontakt z klientami, dzięki czemu mogą modyfikować to, co uważają za konieczne. Zapewniamy, że budowa Państwa domu przebiegnie sprawnie i w pełni profesjonalnie. Współpracujemy z wieloma fachowcami, dlatego niestraszne nam zarówno wykańczanie wnętrz, jak i prace murarskie, dekarskie czy ciesielskie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.