Dołącz do nas facebook

Co możemy Ci zaoferować?

Wspólnie z firmą My-house możesz w kompleksowy sposób zrealizować swój wymarzony dom na terenie Warszawy lub w jej okolic! Posiadamy doświadczenie w branży oraz niezbędne zaplecze technologiczne. Dzięki wieloletniej praktyce, wszelkie budowy realizujemy szybko i sprawnie, aby mogli Państwo w krótkim czasie zamieszkać w swoim wymarzonym domu.

my-house warszawa


Dlaczego warto Nam zaufać?

  • Doskonała jakość. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego też stawiamy przede wszystkim na jakość! Pracujemy wyłącznie na renomowanych, najlepszych materiałach z atestami i certyfikatami. Rozsądnie planujemy ilość prowadzonych budów – tylko w ten sposób jesteśmy w stanie sumiennie dopilnować wszystkich szczegółów budowy i szybko reagować na wynikające problemy.
  • Osobisty kontakt. Za swoją pracę odpowiadamy osobiście – jako zespół jesteśmy do dyspozycji przez cały czas trwania inwestycji. Na wszystkich etapach służymy pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych. Co ważne chętnie objaśniamy szczegółowo wszystkie nasze działania.
  • Oszczędzasz czas. Problemy logistyczne, techniczne, od momentu podpisania umowy to nasze zmartwienie. Tak naprawdę Państwa wizyty na placu budowy można by było jedynie ograniczyć do pełnych radości obserwacji w postępie prac, oraz odbioru poszczególnych etapów.
  • Profesjonalizm. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów. Do każdego projektu budowlanego podchodzimy odpowiedzialnie, z zapałem i dbałością o szczegóły.
  • Dbamy o szczegóły. Na naszych budowach od początku do końca panuje ład i porządek, tak by prowadzone prace były jak najmniej uciążliwe dla otoczenia.
  • Terminowość. Dbamy o wszystkie możliwe terminy. Staramy się aby nie było żadnych opóźnień.