W związku z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu domów jednorodzinnych jesteśmy w stanie doradzić Państwu wybór odpowiedniego projektu. Spośród olbrzymiej liczby projektów gotowych pomożemy znaleźć ten dopasowany do Państwa potrzeb. Wykonamy również adaptację projektu oraz plan zagospodarowania. Współpracujemy z młodym, prężnym architektem, który zaprojektuje dla Państwa indywidualny, niepowtarzalny dom.

Budowa domu pod klucz to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy chcą powierzyć swoją inwestycję w całości jednemu wykonawcy. To oszczędność czasu, stresu i pieniędzy. Jako firma budowlana załatwiamy w imieniu klienta wszelkie pozwolenia i kompletujemy dokumentację. Samodzielnie przygotowujemy teren pod rozpoczęcie prac, zamawiamy i dowozimy niezbędne materiały. Oferujemy wykończenie wnętrz zgodnie z wizją klienta. Oczywiście oferujemy również wyprowadzenie inwestycji do etapu wskazanego przez klienta: stanu surowego otwartego, surowego zamkniętego lub deweloperskiego. Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic.

 

Etapy budowy domu

Budowa domu z firmą MyHouse.

Marzysz o przeprowadzce za miasto, ale dostępne na rynku oferty nie spełniają Twoich wymagań? Warto w takim przypadku przemyśleć pomysł wykupienia działki i postawienia obiektu według swojego pomysłu. Jak wygląda budowa domu jednorodzinnego pod klucz? Zwykle cały proces przebiega według tego samego schematu:

 

Projekt domu

Wszystkie nasze działania wykonujemy kompleksowo. Najpierw pomagamy Klientowi w doborze odpowiedniego projektu. Realizujemy zarówno projekty stworzone przez pracownie architektoniczne, jak również te wykonane przez osoby prywatne.

 

Pozwolenie na budowę

Następnie musimy uzyskać niezbędne pozwolenie na budowę. W tym celu gromadzimy szereg ważnych dokumentów, między innymi: kopię projektu, oświadczenie o posiadaniu tytułu prawnego do danej działki i inne potrzebne uzgodnienia.

 

Stan surowy

Kolejny etap dotyczy stanu surowego. Zakres naszych działań obejmuje prace murarskie, dekarskie i ciesielskie. W tym celu współpracujemy z doświadczonymi ekipami specjalistów, którzy używają wyłącznie wysokogatunkowych materiałów.

 

Prace deweloperskie

Później sprawdzeni fachowcy przechodzą do prac deweloperskich. Na tym etapie współpracujemy między innymi z zaufanymi hydraulikami, elektrykami, tynkarzami i stolarzami. Montowane są wszystkie potrzebne instalacje wodne, cieplne i elektryczne. Zakładane jest ocieplenie i wykonywana stolarka okienna i drzwiowa.

 

Prace wykończeniowe

W końcu przechodzimy do prac wykończeniowych. Budujemy domy jednorodzinne pod klucz z dbałością o wszystkie detale. Ostatnim krokiem jest już tylko wejście właściciela i zamieszkanie w pełni gotowym domu.

 

Prace specjalistyczne

Firma MyHouse przy budowie domu jest w stanie prowadzić również roboty specjalistycze związane z fundamentowaniem pośrednim. Specjalizujemy się w budowie domów w trudnych warunkach gruntowych. Wykonujemy posadowienie budynku na "studniach" lub gdy grunty nośne są głęboko w technologii mikropali. 

Prace specjalistyczne.

 

Prace specjalistyczne.

 

Witryna MyHouse korzysta z technologii plików cookies tylko w celu ułatwienia jej oglądania!

OK