Budowa domu pod klucz - kompleksowa budowa domów jednorodzinnych z MyHouse Warszawa


Budowa domów pod klucz!

Budowa domu Warszawa!

LOGO

 

Dom gotowy do zamieszkania

Główną specjalizacją naszej firmy jest budowa domów jednorodzinnych na terenie szeroko rozumianej Warszawy. Od blisko 20 lat profesjonalnie zajmujemy się stawianiem budynków mieszkalnych w stanie surowym i różnorodnymi pracami deweloperskimi. Jesteśmy również wyspecjalizowani w pracach wykończeniowych, realizując inwestycje gotowe do zamieszkania. Prace wykonujemy zarówno kompleksowo, poczynając od pomocy przy doborze projektu i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, poprzez budowę domu pod klucz, a kończąc na odbiorze budynku.

Z naszą firmą możliwe jest również wykonanie dowolnego wskazanego przez Państwa etapu. Budowa domów „pod klucz” to oszczędność cennego czasu naszych klientów. Jako firma przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki związane z realizacją inwestycji. Zapewniamy najwyższej jakości materiały budowlane, koordynujemy ich transport i rozładunek. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej atrakcyjnej oferty i wyboru propozycji idealnie dopasowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji.

IMAGE

 

IMAGE

Profesjonalna budowa domu

W atrakcyjnej ofercie firmy MyHouse znajduje się budowa domu jednorodzinnego zarówno oddawanego do użytku w stanie surowym, jak i wykończonego według Państwa osobistych preferencji. Jeśli planujesz przeprowadzkę i chciałbyś dowiedzieć się, jak wyglądają poszczególne etapy prac, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Firma My House przygotowuje szczegółowy projekt, odgradza teren posesji, wylewa fundamenty i stawia resztę konstrukcji. Następnie zakłada niezbędne instalacje i wykonuje prace wykończeniowe.

Jeśli jednak interesuje Państwa kompleksowa budowa domu na terenie lub w okolicach Warszawy, to nasza oferta również Was nie zawiedzie. Nasza firma specjalizuje się w stawianiu budynków w stanie surowym, a także w pracach deweloperskich i wykończeniowych. W tym celu, nasze przedsiębiorstwo współpracuje z profesjonalnymi ekipami specjalistów z branży budowlanej. Każdy etap prac budowlanych wykonywany jest pod czujnym okiem doświadczonych profesjonalistów i zgodnie z Państwa sugestiami i osobistymi preferencjami.

Firma MyHouse od lat współpracuje z wykwalifikowanymi ekipami odpowiedzialnymi za wykonanie kolejnych zakresów prac (np. stan surowy, pokrycie dachowe, instalacje, tynki itd.). Prowadząc działalność od 1995 możemy poszczycić się wieloma realizacjami i mnóstwem zadowolonych klientów na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu z nami: nr tel.: 509 87 42 72 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a doświadczona osoba skontaktuje się z Państwem celem omówienia szczegółów.

 

Sprawdź doświadczenie!

 

Witryna MyHouse korzysta z technologii plików cookies tylko w celu ułatwienia jej oglądania!

OK